Domaininformation
Domaininformation "ajd.eu" - Slovencina

Kliknite tu a urobte priamu požiadavku na nákup pre túto doménu!

Cestina » Deutsch » Eesti » English » Espanol » Francais » Italiano » Latviesu » Lietuviu » Magyar » Nederlands » Polski » Portugues » Roman » Slovencina » Slovenscina » Suomi » Svenska » Русские » 中國語文

- -

Meno domény, na ktorom sa práve nachádzate, je momentálne v procese analýzy nákladov a výnosov. Za určitých okolností sa dá toto meno získať.

Spoločnosť Frankcom IT Service nie je vždy majiteľom domény. Skutočný majiteľ získal doménu nedávno spolu s ostatnými vysoko kvalitnými internetovými doménami a požiadal spoločnosť Frankcom IT Service o poradenstvo v súvislosti s marketingom a realizáciou projektu. Ak doména ešte nie je v poslednej projektovacej fáze, dá sa získať.

Keďže celkový počet získaných domén je značný a analýza nákladov a výnosov stále prebieha, neexistuje v súčasnosti fixná cena za meno domény. Ak máte záujem kúpiť si toto meno domény, prosím navrhnite nám cenu. Konkrétne ceny už predaných domén môžete nájsť tu:

http://dnpric.es & https://namebio.com

Váš dodaný cenový návrh posúdime podľa objektívnych kritérií spolu s majiteľom domény a rozhodneme, či si môžete meno domény za Vami navrhnutú cenu kúpiť alebo nie. Budeme Vás o tom informovať hneď, ako je to možné.

Najdôležitejšie pre nás je nájsť rozumnú trhovú cenu. Nemáme nerealistické cenové očakávania. Na odhady používame hodnotenia domén od špecializovaných spoločností a priemerné ceny už predaných podobných mien domén, ak sú dostupné. Takisto kombinujeme faktory ako sú CPC (platba za klik), Type-in (kľúčové slová), Search Volume (objem vyhľadávania), dĺžka mena domény, jazyk, dôležitosť a návrhy cien, ktoré sme dostali od iných.

Ak sa Váš cenový návrh približuje očakávaniam majiteľa domény, sme pripravení Vám asistovať počas celého procesu kúpy mena domény.

Upozorňujeme, že tu máte príležitosť kúpiť vysoko hodnotnú doménu .eu za trhovú cenu. V posledných rokoch sú domény .eu čoraz populárnejšie a s 3,7 miliónmi zaregistrovaných mien sú vo vedúcej oblasti doménových prípon. Prosím pošlite nám Vaše otázky emailom na [email protected]! Pri kontaktovaní uprednostňujeme nemčinu alebo angličtinu, pretože je to pre nás najrýchlejšie. Ďakujeme Vám za Váš záujem.

Domain powered by Frankcom IT Service, Eichenring 3, 94060 Pocking, Germany, Email: [email protected]