Domaininformation
Domaininformation "ajd.eu" - Lietuviu

Spustelėkite čia ir pateikite tiesioginį šio domeno pirkimo prašymą!

Cestina » Deutsch » Eesti » English » Espanol » Francais » Italiano » Latviesu » Lietuviu » Magyar » Nederlands » Polski » Portugues » Roman » Slovencina » Slovenscina » Suomi » Svenska » Русские » 中國語文

- -

Šiuo metu mes vykdome domeno vardo, kuriame Jūs dabar lankotės išlaidų – pajamų analizę. Su tam tikromis sąlygomis Jūs galite įsigyti šį interneto svetainės vardą.

Frankcom IT Service nėra domeno savininkai kiekvienu atveju. Tikrasis interneto adreso savininkas neseniai įsigijo šį domeno vardą kartu su kitais aukšo pelningumo interneto domenais aktyviai konsultuodamasis su Frankcom IT Service, kurie suteikė pagalbą marketingo ir projekto įgyvendinimo srityse. Jeigu domenas dar nėra paskutinėje projektavimo fazėje, jį galima įsigyti.

Kadangi bendras įsigytų interneto domenų skaičius yra labai didelis bei išlaidų – pajamų analizė tebevyksta, dar nėra nustatyta fiksuota domeno kaina. Jeigu norėtumėte įsigyti šį interneto adreso vardą susisiekite su mumis ir pasiūlykite Jums priimtiną kainą. Konkrečias parduotų domenų kainas galite rasti čia:

http://dnpric.es & https://namebio.com

Gavę Jūsų kainos pasiūlymą remdamiesi objektyviais kriterijais apsvarstysime jį kartu su interneto adreso sąvininku ir nuspręsime ar galėsite įsigyti domeną už savo pasiūlytą kainą ar ne. Apie priimtą sprendimą informuosime Jus kaip galima greičiau.

Priimtinos rinkos kainos nustatymas yra svarbiausias mūsų tikslas, todėl mes netaikome nerealistiškai aukštų įkainių. Nustatant kainas naudojamės specializuotų įmonių įvertinimais bei vidutinėmis jau parduotų panašių domenų kainomis, jei šie duomenys yra prieinami. Šiuos veiksnius taipogi deriname su CPC (paspaudimo kaina), Type-Ins (įvedimo dažniu), paieškos apimtimis, domeno vardo ilgiu, kalba, reikšmingumu ir jau gautais pasiūlymais iš kitų šalių.

Jeigu Jūsų pasiūlyta kaina yra artima domeno savininko lūkesčiams, mes galime padėti Jums domeno vardo įsigyjimo procese.

Atkreipkite dėmesį, jog čia turite galimybę įsigyti aukšto pelningumo .eu domeno vardą už rinkos kainą. Pastaraisiais metais .eu domenai vis labiau ir labiau populiarėja ir su daugiau nei 3.7 milijono registruotų vardų yra labiausiai augantis domenų plėtinys.

Prašome užklausas siųsti elektroninio pašto adresu [email protected]! Pirmenybę teikiame vokiečių ir anglų kalboms, nes tai yra greičiausias būdas susisiekti su mumis. Dėkojame, kad domitės.

Domain powered by Frankcom IT Service, Eichenring 3, 94060 Pocking, Germany, Email: [email protected]